راه اندازی تارنمای کادوس پرو

با درود،

به زودی تارنمای کادوس پرو با پایگاهی مشتریان و فروشگاه اختصاصی راه اندازی خواهد شد.

 

مرجع قالب های وردپرس

 

برخی از خدمات ما در آینده:

 

طراحی قالب های وردپرس (خبری، بلاگ و مجله):

وردپرس نرم‌افزاری تحت وب است که می‌توانید از آن برای ساختن سرویس وبلاگدهی، وبسایت یا وبلاگی زیبا و قدرتمند استفاده کنید. وردپرس باارزش و رایگان است.

 

طراحی قالب های ووکامرس (فروشگاه):

ووکامرس ، برترین افزونه ی فروشگاه ساز تحت وردپرس می باشد که به وسیله آن قادر هستید براحتی اقدام به ایجاد یک فروشگاه اینترنتی با امکانات مختلف کنید. با ووکامرس شما می توانید هر چیزی را به فروش برسانید. براحتی محصولات فیزیکی ، مجازی و یا حتی فایل های خود را به صورت اینترنتی به فروش برسانید.

طراحی قالب های دیجتال دانلود (فروشگاه مجازی):

Easy Digital Downloads نام افزونه وردپرس بی نظیر و عالی برای فروش فایل به ازای پرداخت می باشد و برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی فروش فایل های مجازی مورد استفاده قرار میگیرد. افزونه ایزی دیجیتال دانلود یک افزونه کاملا فارسی و با پشتیبانی از واحد ارزی کشورمان می باشد همچنین درگاه های زیادی برای این افزونه طراحی شده است برای مثال ملت , پارس پال و Paypal که می توان به آسانی از این درگاه ها استفاده کرد.

طراحی قالب های بی بی پرس (انجمن):

بی بی پرس (bbpress) یک نرم افزار و افزونه جهت ساخت انجمن با امکاناتی فوق العاده است که قابلیت های زیادی را به محیط کاربری سایت شما خواهد افزود این افزونه توسط گروهی از سازندگان وردپرس طراحی شده و به همین دلیل سازگاری و یکپارچگی زیادی با وردپرس و افزونه های زیر مجموعه آن از جمله بادی پرس دارد.

طراحی قالب های بادی پرس (شبکه اجتماعی):

بادی پرس (BuddyPress) یک افزونه رایگان و متن باز وردپرس می باشد که با استفاده از آن قادر هستید بر روی سیستم وردپرس خود یک جامعه مجازی قوی راه اندازی کنید.این افزونه با دیگر افزونه های وردپرس قابلیت همخوانی و هماهنگی را دارد! این سیستم دارای امکاناتی نظیر اختصاص یک پروفایل کاربری به هر فرد, قابلیت هماهنگی با وردپرس شبکه (مولتی سایت) , قابلیت ایجاد گروه و تالار های گفتگو , جستجو در بین کاربران, ایجاد گروه های خصوصی یا عمومی و وجود افزونه های چت (فارسی) همانند فیسبوک می باشد.

کادوس پرو مرجع پوسته و قالبهای وردپرس